Новини світу. 1 травня. У той час як у Японії, Канаді, Австралії та інших країнах уряди пропонують грошові компенсації за народження кожної дитини, в Індії молоді пари отримують гроші за те, щоб не поспішати з народженням дітей.

Не всі так радіють появі дітей

 

Молодятам в Індії видають гроші, пропонуючи утриматися від народження дітей. Влада переслідує при цьому подвійну мету: знизити зростання населення в країні та покращити здоров’я жінок.

Для багатьох індусів, які отримують мізерні зарплати, одноразова виплата в 100 доларів за те, щоб не заводити дітей протягом двох років, є справжнім подарунком. Тим, хто побажає одержати ще 50 доларів, пропонують зачекати із дітьми ще один рік.

Умовою для отримання грошової компенсації є зареєстрований шлюб і підписання декларації, згідно з якою сторони укладають угоду добровільно. При цьому в перші два роки після шлюбу пари зобов’язані відвідувати консультації фахівців з планування сім’ї та освітні заняття кожні три місяці.

Також, молодятам надають безкоштовні оральні контрацептиви і презервативи, і, у разі потреби, організують аборти.

Рівень населення в Індії підвищився до 1,21 мільярда людей у ​​2011 році з 1,02 мільярдів у 2001 році. Лише в Китаї проживає більше людей, ніж в Індії, проте, згідно з прогнозами, Індія пережене свого азіатського суперника до 2030 року.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.