Новини світу. 26 травня. Все більше індійських сімей, в яких вже є одна дівчинка, переривають вагітність, як тільки дізнаються, що їх наступним дитиною теж буде дочка.

Індійські жінки
Індійські жінки не хочуть народжувати дочок

Частіше від всіх аборти з цієї причини роблять багаті та освічені жінки. Закон, прийнятий в Індії в 1996 році, згідно з яким тест на визначення статі майбутньої дитини є нелегальним, очевидно, не працює.

Дівчата в цій країні є небажаним поповненням сімейства багато в чому через те, що видача дочок заміж пов’язана з величезними витратами для батьків. Згідно зі статистикою, з 1980 до 2010 року країна втратила 4-12 мільйонів дівчаток у результаті абортів. У даний момент на кожні 1000 хлопчиків у віці молодших від 6 років припадає лише 914 дівчаток. Ще десять років тому це співвідношення було 927 до 1000.

Особливо часто роблять аборти багаті жінки з хорошою освітою, оскільки у них є доступ і засоби для нелегальної операції. Індійські жінки з більшим бажанням виношують дівчаток, якщо в сім’ї вже росте син, а ось сім’ї, в яких є дочки, найчастіше вибирають аборт, дізнавшись, що у них буде ще одна дівчинка.

У США на кожні 1 000 хлопчиків припадає 955 дівчаток. У Китаї через традиційні переваги мати сина жінки також часто роблять аборти, і тому на кожні 1000 хлопчиків у цій країні припадає лише 885 дівчаток.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.