Новини світу. 25 травня. Хлопець 30 сантиметровим ножем зарізав дівчину посеред вулиці, таким чином намагаючись позбутися депресії.

Хлопець хотів позбутися депресії

У Санкт-Петербурзі 23-річний хлопець зарізав 20-річну дівчину прямо на вулиці, щоб позбутися депресії.

Незважаючи на звірячий характер розправи, психолого-психіатрична експертиза визнала хлопця осудним і здатним повною мірою усвідомлювати фактичний характер і суспільну небезпеку своїх дій та керувати ними. Вбивство сталося ще восени, проте подробиці справи стали відомі тільки зараз.

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, хлопець під час вбивства перебував у стані алкогольного сп’яніння. Як пояснив сам обвинувачений, він вживав спиртне у зв’язку з виниклою депресією, оскільки в цей день на роботі йому не видали заробітну плату у зв’язку з прогулом.

У такому стані у хлопця виникла думка вбити когось на вулиці. З метою реалізації свого наміру він взяв на кухні ніж довжиною близько 30 сантиметрів, сховав його в рукав куртки і вийшов на вулицю.

Через деякий час, йдучи вулицею, зловмисник побачив раніше незнайому йому 20-річну дівчину, яка поверталася додому з роботи. Він підбіг до жертви ззаду, дістав ніж і завдав їй удар в область спини і лівого боку. Коли дівчина закричала і повернулася до нападникп обличчям, він завдав їй удари в ділянку грудей і живота. Всього потерпіла отримала не менше 14 ножових поранень і померла на місці події.

Після того як жертва перестала кричати і впала, хлопець викинув ніж і втік додому. Там він намагався покінчити життя самогубством, завдавши удар ножем в груди. Проте, незабаром за місцем його проживання прибула швидка допомога і співробітники міліції.

Джерело БалтІнфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.