Новини технологій. 3 травня. Японська корпорація Sony, ігрову платформу якої PlayStation Network зламали хакерами кілька тижнів тому, зазнала ще однієї атаки.

SOE
Хакери знову атакували сервер Sony

Як йдеться в повідомленні компанії, роботу вже другого сервісу корпорації Sony Online Entertainment припинили у понеділок, після того як фахівці з безпеки виявили деякі порушення в її функціонуванні. Сьогодні компанія підтвердила, що збої в системі були викликані «кримінальною хакерською атакою».

За попередніми даними, на цей раз злодії отримали особисті дані 24, 6 млн користувачів SOE, в тому числі інформацію про банківські рахунки та кредитні картки 10,7 тис. користувачів, які проживають за межами США.

Таким чином, загальна кількість акаунтів власників ігрових консолей Sony, особисті дані яких потрапили в руки третьої сторони, досягла 100 млн. Як і при першій атаці, Sony підтверджує, що злодії отримали доступ не тільки до логінів і паролів користувачів SOE, але і до конфіденційних даних, що надаються при реєстрації: імен, поштових та електронних адрес, дат народження гравців і номерів їхніх телефонів.

Крім цього, Sony з’ясувала, що до хакерів потрапили банківські дані понад 10 тисяч гравців, які проживають в Австрії, Німеччині, Нідерландах та Іспанії.

«Ми тимчасово відключили платформу Sony Online Entertainment», – сказав прес-секретар компанії. Sony продовжує вести розслідування серії атак на свої сервіси спільно з ФБР.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.