Новини України. 17 травня. Колишній глава Української греко-католицької церкви блаженніший Любомир (Гузар) звернувся до Юрія Луценка із проханням зупинити голодування, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

Любомир Гузар
Любомир Гузар просить Луценка припинити голодування

«Багато років тому ми зустрічались у Львові, Ви мене відвідували у Митрополичих палатах. Останнім часом слідкую дещо за тим, що з Вами діється. Не беруся робити якісь аналізи, бо під цим оглядом не почуваюся властиво компетентним, але з чисто християнських та людських взглядів хочу просити Вас зупинити Вашу голодівку, бо вона не знаходить належного відгуку у влади», – зазначається у листі Любомира Гузара.

«Ваша жертва повинна б бути потужним засобом пробудження, але на жаль духовна атмосфера, у якій живемо, не дає на це багато надії. А шкода життя. В наших обставинах треба жити, щоб надіятися на перемогу», – наголошується у зверненні до Луценка.

Нагадаємо, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка подумати про доцільність подальшого голодування і не наражати себе на небезпеку смерті.

Дружина Луценка заявила, що стан здоров’я її чоловіка постійно погіршується, повідомляє Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.