Новини України. 31 травня. Греція розглядає можливість спрощення візового режиму для українських туристів. Кінцева мета – остаточне скасування віз.

Греція обіцяє спрощення візового режиму

Міністр закордонних справ Греції Дмітріс Друтсас під час зустрічі з Азаровим заявив, що Греція зробить все для лібералізації візового режиму для українських громадян.

Як повідомляє прес-служба уряду, Друтсас зазначив, що туризм – це важлива сфера, в якій Україні і Греція можуть тісно співпрацювати.

“Нам приємно констатувати, що все більше українських громадян відвідує Грецію. Я розумію, що питання віз становить деякі перешкоди. Ми зі свого боку будемо робити все для того, щоб усунути максимум бюрократичних перепон і тяганини, щоб туристам було легше і приємніше відвідувати нашу країну “, – запевнив міністр закордонних справ Греції.

Він також додав, що його країна готова разом з Україною працювати для позитивного вирішення цього питання. “Для нас кінцевою метою є і буде остаточне скасування віз для українських громадян. Над вирішенням цього питання Греція працює, і ми всіляко доносимо цю думку до інших членів ЄС”, – заявив Дмітріс Друтсас, пише Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.