Новини технологій. 10 травня. Корпорація Google готується представити власний “хмарний” музичний сервіс на щорічній конференції Google I/O, яка пройде з 10 по 11 травня в Сан-Франциско.

google
Google буде крутити музику

Про це поінформовані джерела повідомили в інтерв’ю The Wall Street Journal. За їх словами, “гуглівська” служба потокової музики буде аналогічна Amazon Cloud Drive, запущеної в кінці березня цього року.

Google ще не уклала ліцензійні угоди з чотирма найбільшими звукозаписними компаніями, тому спочатку музичний сервіс буде функціонувати як дистанційний жорсткий диск. Користувачі зможуть в потоковому режимі слухати музику, завантажену в “хмару” (тобто на віддалені сервери Google), однак у них не буде можливості скачати її. Це обмеження допоможе перешкодити розповсюдженню піратської музики, сподіваються в Google.

Пізніше в службу планується інтегрувати онлайн-магазин (аналог Amazon MP3). Як розповів інтернет-виданню All Things Digital директор з розвитку Android Джеймі Розенберг, користувачі музичної служби Google зможуть безкоштовно зберігати до 20 тисяч пісень (у Cloud Drive – не більше 1 тисячі). При цьому настройки сервісу будуть синхронізуватися на різних пристроях – наприклад, якщо створити плейлист на смартфоні, він автоматично з’явиться на ПК, відзначив Розенберг.

Amazon Cloud Drive дозволяє закачати свою колекцію музики на віддалені сервери і програвати її з будь-якого пристрою, що має вихід в Мережу – зі смартфона, ПК, ноутбука або планшета. Спочатку для зберігання музики користувачам буде безкоштовно надано 5 Гб дискового простору. Можливості Cloud Drive не обмежуються зберіганням музики: користувачі можуть також завантажувати фільми, фотографії або документи.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.