Новини технологій. 11 травня. Компанія Google анонсувала нову версію мобільної операційної системи Android. Вона отримала назву Ice Cream Sandwich.

Ice Cream Sandwich Android
Ice Cream Sandwich Android

Як повідомляє CNET News, Ice Cream Sandwich вийде в четвертому кварталі 2011 року. Під її управлінням зможуть працювати різні типи пристроїв, в тому числі смартфони і планшети. Нова версія Android успадкує багато рис операційки Honeycomb, що призначена тільки для планшетів.

Оновлення для Honeycomb під номером 3.1 також представили на конференції. Його зможуть встановити на свої пристрої власники планшетів Motorola Xoom і телевізійних приставок Google TV.

У числі нововведень називають оновлений користувальницький інтерфейс, масштабовані віджети і можливість підключення USB-периферії, в тому числі клавіатури і джойстиків.

Представники Google також розповіли, що кількість активованих Android-пристроїв у світі перевищила сто мільйонів. Пристрої на базі Android випускають 36 виробників. В інтернет-магазині Android Market, за даними компанії, є більше 200 тисяч додатків.

Конференцію I/O компанія Google проводить на щорічній основі. У ході конференції Google проводить семінари і тренінги для розробників, а також демонструє новинки.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.