Новини України. 27 травня. Ялта. Ялтинський автовокзал перетворився на штаб бомжів.

Ялта Крим
Ялта зустрічає туристів бомжами

Купи сміття, закритий туалет і бомжатник в руслі річки зустрічають перших туристів.

Як пише «Южная газета», в черговий раз на оперативно апаратній нараді головний санітарний лікар Ялти Володимир Романенко звернув увагу міського керівництва на безлад, який твориться на території Ялтинського автотроллейбусного вокзалу.

«Контейнерів для сміття немає, – підкреслив Романенко. – Встановлено урни старого зразка, які, по-перше, дуже незручно перекидати, по-друге, вони не справляються з обсягом сміття і поруч встановлюють картонні паки».

Не менш гнітючим видовищем є русло річки Швидка в районі автовокзалу – воно захаращене і перетворено в нічліжку для бомжів.

«Штаб бездомних», – охарактеризував ситуацію головний санлікар Ялти.

«Мальовничу картину» доповнює закритий громадський туалет за автовокзалом. Він знаходиться в оренді у розташованого поруч ресторану «Горець». Однак орендар вирішив закрити вбиральню, залишивши виїжджаючих і приїжджають до Ялти без можливості «цивілізовано справити потребу».

«Кажуть, що перше враження – найбільш правильне, а останнє – запам’ятовується надовго, – пише видання. – Можна собі уявити, як сприймають наше місто прибулі туристи, і які картини спливають у них потім в пам’яті».

Нагадаємо, що напередодні минулого курортного сезону влада Ялти дозволила орендарям громадських туалетів підвищити плату за послуги до 2 гривень, за умови, що вбиральні будуть відремонтовані і переведені на цілодобову роботу влітку.

На весь курорт припадає 20 громадських туалетів, які закриваються в 19 годині, залишаючи відпочивальникам кущі.

Джерело НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.