Новини технологій. 8 травня. Мобільний розробник Джо Хьюітт повідомив у своєму блозі в п’ятницю про те, що покидає Facebook.

Джо Хьюітт
Джо Хьюітт покинув Facebook

“Сьогодні був мій останній день в Facebook. Зазвичай, коли я звільняюся, я проклинаю менеджмент з думкою про те, що треба було піти набагато раніше. У випадку з Facebook я направив щирі листи всім моїм менеджерам, подякувавши їм за дану мені нагоду там працювати, і я справді не кривлю душею. Facebook була компанією, в якій я найдовше працював, а також кращим роботодавцем, який у мене коли-небудь був”

Відзначимо, що останнім часом Джо працював над інтеграцією Facebook в Android після виходу з команди iPhone через незгоду з політикою Apple. Хьюітт був відповідальним за створення програми Facebook для iPhone, яка в даний час є найбільш часто скачуваним додатком для iPhone всіх часів. А до появи App Store він створив iPhone-версію Facebook, яка також користувалася великою популярністю.

“Працювати в Facebook – це як мати свій власний стартап”

Роботу в Facebook він описує таким чином:

“Працювати в Facebook – це як мати свій власний стартап, але із зарплатою замість дешевої локшини. Менеджмент дав мені можливість працювати над своїми власними ідеями, і, як з реальними стартапами, деякі з моїх проектів ніколи не виходять з лабораторії, а інші використовуються і мають величезний успіх. Блиск менеджменту Facebook в тому, що він всіх заохочує брати на себе ініціативу, йти на ризик і займатися якомога більшою кількістю проектів. Я бажаю, щоб більше технологічних компаній керувалися як ця.”

До приходу в Facebook (куди він потрапив після покупки Facebook його компанії Parakey) Хьюітт займався різними відкритими проектами. Його називають одним з творців первісного Firefox і його авторству належить перша версія розширення Firebug, який він вважає своїм кращим проектом.

Щодо своїх подальших планів він написав:

“І так, я тепер незалежний, і я збираюся зайнятися розумінням потреб сучасних розробників і дизайнерів, і створенням програмного забезпечення для задоволення цих потреб. Існує так багато можливостей, що я навіть не можу передбачити, чим я в кінцевому підсумку займуся, але я впевнений, що знаю, де я збираюся почати. Я не можу чекати.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.