Новини України. Калуш. Прикарпатські медики поширюють лист-протест проти блюзнірських висловлювань чиновниці від медицини Віталіни Радецької, призначеної на посаду головного лікаря міста Калуша.

Головний лікар Калуша зневажає галичан

Радецька минулого тижня зібрала нараду працівників охорони здоров’я міста Калуша і не підбираючи слів, розповіла все, що думає про медиків та галичан взагалі.

«Вы – генетически недоразвитый регион, цыгане вы немытие и нечесанные…Мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены…, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в душе святого у вас нет… Пишите заявления об увольнении, всех уволю, уволю за саботаж руководителей любого уровня», – сказала Радецька.

Радецьку запросив до Калуша на роботу міський голова Ігор Насалик та рекомендував її сесії міськради та міськвиконкому як «одного з кращих лікарів України, чиї професійні навики мали б підняти медицину Калущини».

Наразі медики Калуша та району публікують свої звернення в усіх газетах та збираються оголосити страйк з вимогою звільнення Радецької та її публічного вибачення перед галичанами.

Джерело Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.