Новини України. 5 травня. Взяти участь у ході по проспекту Свободи у Львові 9 травня виявили бажання понад тисячу людей – молодь і навіть ветерани не тільки з Криму, а й з інших регіонів країни.

Червоний прапор у Львові - це гірше ніж червона ганчірка для бика

Про це сайту  “Крым.Комментарии” повідомив лідер партії “Русское единство” Сергій Аксьонов.

“Більше тисячі чоловік зі всього Криму виявили бажання їхати… Охочих – маса, одесити самі вийшли на нас з бажанням поїхати, з Донецька, Запоріжжя дзвонять організації, готові брати участь”, – сказав він.

За його словами, кримчани збираються відвідати Львів, як й інші обласні центри України, виключно з дружніми візитами, а не для якихось провокацій.

“Це – не львівська акція, це – всеукраїнська акція. Ми не концентруємося на одному регіоні. Це наші опоненти вирішили виставити це як відправну точку в тому плані, що ми хочемо здобути славу провокаторів і створити якісь незручності для львів’ян. Абсолютно таких намірів не було” , – підкреслив Аксьонов.

Політик уточнив, що всі добровольці готові їхати до Львова виключно за свій рахунок. Однак, на його думку, більше 60-70 представників Криму відправляти до Львова недоцільно.

“Ми не налаштовані ні на яке протистояння, тому не збиралися створювати чисельну перевагу. Хоча з нашими можливостями легко сконцентрувати у Львові до 5 тисяч наших прихильників, без будь-яких проблем. Ми там нікого не боїмося, абсолютно”, – сказав Аксьонов.

Нагадаємо, ВО “Свобода” звернулася до голови Львівської облдержадміністрацію Михайла Цимбалюка та начальника Головного управління МВС України у Львівській області Богдана Щура з вимогою зупинити приїзд проросійських груп до Львова, “інакше в місті може статися біда і проллється чиясь кров”.

Та виникає відверте питання, якщо ж всетаки більшість мешканців Львова не хоче бачити в своєму місті марш на честь “Дня перемоги”, і це справді так, то навіщо кримчани їдуть у Львів? Можлив все ж таки для провокації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.