Новини політики. 22 травня. Львів. Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич переконаний, що в уряді і Верховній раді є “ворожі сили”, що намагаються відкинути справжні перемоги і справжніх героїв України.

Олег Панькевич
Олег Панькевич

“Сьогодні немає державної ідеології українських героїв … Намагаються заперечувати наші перемоги і втовкмачити у наші голови і душі зовсім інші цінності Це робиться із цілком конкретною метою ворожими силами, які працюють в уряді, Верховній Раді Проводяться конкретні дії -.. Викидають з нашої історії, заперечують наших героїв і пропонуючи абсолютно інших “, – сказав він на мітингу у Львові в неділю з нагоди Свята героїв.

За словами голови Львівської облради, події у Львові 9 травня підтвердили, що “ворог перебуває не десь далеко”.

“Очевидно, провокації будуть тривати. Всі свідомі українці повинні сказати, що нікому не вдасться нас зламати і залякати будь-якими методами … Не можна боротися з власним народом, тому що це обов’язково викличе належну реакцію.” – Заявив Панькевич.

Свято героїв було засноване Львівською обласною радою для вшанування пам’яті засновника Організації українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, який загинув від рук агента НКВС 23 травня 1938, Симона Петлюри, убитий 25 травня 1926 року, а також у пам’ять про смерть одного з ідеологів українського націоналізму Миколи Міхновського, якого знайшли повішеним 3 травня 1924 в Києві.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.