Новини політики. 12 травня. Львів. Генеральний консул Російської Федерації у Львові Олег Астахов 9 травня грубо порушив вимоги статті 55 Віденської конвенції про консульські відносини, яка забороняє посадовим особам консульств втручатися у внутрішні справи країни перебування.

Сех заявила, що Астахов порушив закон

Про це заявила голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Ірина Сех.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Сех запропонувала звернутися щодо цієї ситуації до Президента України Віктора Януковича та міністра закордонних справ Костянтина Грищенка.

“Є підстави вважати, що дії генерального консула РФ у Львові 9 травня були незаконними”, – підкреслила вона.

“По-перше, в офіційній програмі урочистих заходів” з нагоди святкування 66-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні в Європі “, які організовувала Львівська облдержадміністрація, не було передбачено участь представників генконсульства РФ“, – сказала депутат.

“Крім того, на Пагорбі слави він знаходився не там, де всі офіційні особи, представники влади, а поруч з молодчиками з георгіївськими стрічками і, думаю, не випадково одночасно з’явився священик Московського патріархату … Генеральний консул грубо порушив вимоги статті 55 Віденської конвенції про консульські відносини, яка забороняє посадовим особам консульств втручатися у внутрішні справи країни перебування”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, святкування Дня Перемоги у Львові було затьмарене провокаціями проросійських сил з південної частини України. По дорозі на Пагорб Слави був відібраний і розтоптаний вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.