Новини здоров’я. 6 травня. Займайтеся спортом, поки ваші м’язи не благатимуть пошкодувати їх.

фізичні вправи
Фізичні вправи покращують настрій

Експерти стверджують, що інтенсивні фізичні вправи корисні і для тіла, і для психіки. Гормони, які синтезуються в організмі під час тренувань, надовго піднімають настрій.

Заняття спортом до сьомого поту не тільки зміцнює м’язи, але й піднімає настрій, стверджують експерти з університету Манчестера. У ході експериментів вони піддавали волонтерів фізичному навантаженню різної інтенсивності протягом 20 хвилин, оцінюючи за допомогою спеціальних тестів їх настрій до занять і після.

У результаті виявилося, що вправи середнього ступеня навантаження ніяк не відображаються на настрої, проте 20 хвилин інтенсивної м’язової роботи в кінцевому підсумку помітно піднімають настрій.

Психіатри вважають, що інтенсивні вправи підвищують настрій завдяки виділенню в організмі ендорфінів – гормонів щастя. Ці нейропровідники необхідні для притуплення больових відчуттів в м’язах після посилених тренувань та інших навантажень.

Експерти рекомендують усім новачкам, які відчувають неприємні відчуття під час інтенсивних фізичних навантажень, пам’ятати про те, що після важкої роботи їх чекає емоційний підйом.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.