Новини спорту. 9 травня. ФІФА та Інтерпол укладуть угоду терміном на 10 років, яка спрямована на боротьбу з договірними матчами. У розробку і проведення антикорупційної програми в сфері футболу буде вкладено 20 мільйонів доларів.

ФІФА знову вляпалося у скандал
ФІФА підпише угоду з Інтерполом

Генеральний секретар Інтерполу Рональд Ноубл зустрінеться з президентом ФІФА Йозефом Блаттером у Цюріху, де офіційно оголосять про партнерство між цими організаціями. На засіданні також очікується присутність генерального секретаря футбольної федерації Джерома Вальке і старших слідчих, які займаються питанням договірних матчів у Фінляндії та Німеччині, де в даний час вивчається більше ста зустрічей як на клубному рівні, так і на рівні збірних.

Таким чином, угода спрямована на запобігання та викорінення договірних зустрічей у футболі. Фінансове вкладення ФІФА дозволить Інтерполу розробити спеціальні програми для гравців, тренерів, керівників команд з метою ознайомити їх з методами, що використовуються шахраями, щоб згодом попереджати проведення договірних ігор.

При цьому пріоритетним напрямком є ​​навчання і просвіта молодих футболістів, оскільки, як показали останні розслідування, саме юні спортсмени, особливо талановиті, є головною метою шахраїв, які розраховують у майбутньому використовувати їх для організації договірних матчів.

Інтерпол надаватиме ФІФА відомості про операції, і чим допоможе ніж футбольній федерації. Часто проведення антикорупційних розслідувань ФІФА або будь-якої іншої спортивної федерації ускладнюється тим, що у спортивних організацій немає повноважень розглядати питання, які не стосуються безпосередньо регламенту змагань. Крім того, корупція в сфері спорту рідко є пріоритетом в діяльності правоохоронних органів.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.