Новини технологій. 23 травня. Соціальна мережа Facebook стала одним з перших учасників ініціативи Microsoft по боротьбі з дитячою порнографією в інтернеті.

Facebook боротиметься з порнографією

Про це пише Нью-Йорк Таймс.

З 20 травня 2011 року, буде використовувати для фільтрації фотографій розроблену Microsoft систему PhotoDNA. Суть роботи PhotoDNA полягає в поділі зображень, які перевіряються на дрібні фрагменти та аналіз кожного з них окремо.

Згідно із заявою фахівців Microsoft, такий підхід значно збільшує ефективність фільтру, який буде фіксувати навіть спеціально оброблені зображення, параметри яких були змінені. Компанія вже запровадила нововведення на власному пошуковику Bing і поштовому сервісі Hotmail.

Крім порнографічних зображень неповнолітніх у базу даних PhotoDNA будуть потрапляти свідоцтва насильства, особистого приниження та інших злочинних дій, які можуть бути використані зловмисниками з метою цькування інших користувачів.

Згідно зі статистикою, щодня в інтернет потрапляють до 50 тисяч зображень з дитячою порнографією.

«Це не просто чийсь маленький темний маленький світ, масштаб проблеми феноменальний», – коментує ситуацію спеціаліст по цифровій обробці зображень Microsoft Хані Фарід.

Facebook, з більш ніж 500 мільйонами зареєстрованих аккаунтов є найбільшою соціальною мережею в світі. Microsoft є одним з найбільших у світі розробників програмного забезпечення, наприклад, операційної системи Windows і браузера Internet Explorer. Корпорації також належать Пошукова система Bing і найпопулярніший в світі (за даними ComScore на осінь 2010 року) поштовий сервіс Windows Live Hotmail.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.