Новини технологій. 13 травня. У фотоальбомах Facebook з’явилася нова функція, яка дозволяє відзначати на знімках продукцію певних фірм та брендів, а також знаменитостей або засоби масової інформації.

У Facebook з'явилась нова функція

Таким чином власники акаунтів у Facebook зможуть демонструвати симпатію до певних продуктів, рекомендуючи їх своїм друзям. Якщо у користувача багато передплатників у соціальній мережі, то за допомогою цієї функції він зможе привернути увагу до офіційної сторінки торгової марки і підвищити її відвідуваність.

Нові теги проставлятимуться таким же способом, як і старі – після того, як користувач відзначить продукт або людину на фото, під знімком з’явиться посилання на відповідну сторінку.

Раніше таким чином можна було відзначати на фото тільки друзів. Фотографії з подібними позначками можна приховати від інших користувачів, змінивши налаштування приватності.

Дія не відображатиметься в новинах, які розміщуються на стіні користувача і в стрічках його друзів. Відмітки зможуть проставляти тільки самі користувачі. Це позбавить компанію можливості зловживати новою функцією в цілях самореклами.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.