Новини медицини. 23 травня. Перш ніж боротися із зайвою вагою, необхідно встановити причину порушення обміну речовин. Нові розробки в генетиці та інших галузях медицини зробили можливим такі результати, які раніше могли бути лише мріями.

схуднення, дієта
Сучасні технології можуть забезпечити максимально безпечне схуднення

Часом трапляються люди, які бажають схуднути за всяку ціну, забуваючи про власне здоров’я. Іноді вони приховують стан здоров’я, щоб їм призначили найбільш радикальні методи лікування.

Бажаючи схуднути, жінка сідає на строгу дієту, ковтає препарати. І ось вже “попрощалася” з кількома кілограмами. Але минає тиждень, другий, і вага повертається до колишніх показників. Це так званий ефект “йо-йо” – стрімко скинуті кілограми так само швидко відновлюються, відзначає науковий керівник клініки “НоуХауМед” Олена Шевченко.

Проте, якщо допомогти організму і привести його у здоровий стан, то він з багатьма проблемами справиться сам.

Насамперед треба відразу визначити причину надмірної ваги конкретного пацієнта, тому його відразу направляють на обстеження: аналізатор складу тіла легко визначає справжній обсяг міжтканинної води і встановить, чи є набряк, відзначають в “НоуХауМед”.

За лічені хвилини прилад визначає стан вашої м’язової тканини, кількість жиру. Ці дані регулярно зчитують у пацієнта, так як в ході лікування співвідношення змінюється, а значить, треба коректувати і набір процедур.

Ще одна необхідність обстеження – генетичний аналіз. Він покаже, як працюють різні системи організму: які відповідають за відчуття голоду і насичення, за накопичення і втрату жиру, за вироблення і втрату інсуліну.

Після дослідження “від верхівки до п’ят” за допомогою спеціального сканера біофотонами, гемоскануванням та медичного експертного комплексу фахівці визначають, які методи оздоровлення необхідні для конкретного пацієнта. Вони перевірять, чи немає прихованих алергічних реакцій на звичну їжу, вивчать, чи достатньо в кишечнику потрібних ферментів. При необхідності зроблять “біохімію” крові, аналізи на гормони, маркери жирової тканини, спектральний аналіз мікроелементів.

Таке детальне обстеження пацієнта дозволяє створити для нього ефективні індивідуальні програми, спрямовані, перш за все, на збереження здоров’я, а значить, активного життя і молодості. А разом з гармонією фізичного і духовного світу приходить і краса.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.