Новини світу. 8 травня. Британія. Мелісса Джоунс з Північного Йоркшира схудла з 216 кілограмів до 50 і тепер навіть невелика кількість їжі призводить до спазмів або блювоти.

Найтовстіший підліток Британії

21-річну мешканку Північного Йоркшина Меліссу Джоунс раніше називали найбільш повним підлітком Британії – її вага становила 216 кілограм. Все змінилося в 2008-му році, коли дівчина стала наймолодшою ​​людиною у світі, яка перенесла операцію з шунтування шлунка. Оперативне медичне втручання дозволило знизити вагу відразу на 160 кілограмів.

Проте тепер лікарі закликають Меліссу терміново набрати вагу – дівчина, яка сьогодні важить 50 кілограмів, страждає на анорексію. Якщо в найближчі шість місяців, попереджають медики, вона не набере необхідну для підтримання життєвого тонусу вагу, її чекає смерть.

До хірургічного втручання дівчина при нормі 2000 калорій щодня споживала по 15000 калорій. Батьки не могли контролювати апетит дочки, тому операція стала єдиним виходом, незважаючи на великий ризик.

У результаті за рік дівчина втратила більше 50% від своєї маси тіла. Пізніше Мелісса завагітніла, однак через печінкову недостатність виникли ускладнення. У результаті дитина померла після народження. Після особистої трагедії у Мелісси пропав інтерес до їжі, а її вага стала швидко зменшуватися. Діагноз лікарів був “анорексія”.

За словами дівчини, їжа викликала напад нудоти, і їй доводилося змушувати себе. Сьогодні у день вона з’їдає три термічно оброблені моркви, дві порції пастернаку і запечену картоплю, що мають 300 калорій. Між тим, її рекомендований рівень споживання – 500-1000 калорій в день. Але їй боляче ковтати, а навіть невелика кількість їжі призводить до спазмів або блювоти. Якщо все продовжиться в тому ж ключі, то найближчим часом дівчина може померти від серцевого нападу.

Джерело Лайф Ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.