Новини технологій. 3 травня. Глава “ВКонтакте” Павло Дуров опублікував відповідь на численні звинувачення адміністрації соціальної мережі в потуранні розповсюдженню порнографії.

Вконтакте
"Вконтакте" звинувачують у розповсюдженні порно

Зокрема, він заявив, що претензії до “ВКонтакте” несправедливі, тому що людям, у тому числі неповнолітнім, набагато простіше знайти порнографічні матеріали в пошукових системах “Яндекс” і Google, при цьому їхні адміністрації ніхто не звинувачує у розповсюдженні порно.

Яндекс” заробляє на порнографії, надаючи швидкий доступ до неї з головної сторінки і агресивно монетизує пошук по ній,”ВКонтакте“- терпить збитки, роздаючи паразитний трафік без натяку на монетизацію в пошуку відео або самих відеозаписів”, – написав Дуров.

“Тим не менше, я переконаний, що формально “Яндекс” має повне право рекламувати порнографію і звідництво у своїх рекламних оголошеннях з профільних порнозапитів. Це – їхній бізнес. Ми могли б займатися тим же самим, але такого роду доходи суперечать нашим переконанням” , – підкреслив гендиректор “ВКонтакте“.

Дуров також звернувся до батьків, які звинувачують “ВКонтакте” у наданні їх дітям доступу до порнографічних матеріалів. “Я поясню, звідки береться безперервний стогін деяких батьків про дітей, які можуть отримати до доступ до порнографії в інтернеті.

Він іде від цілковитого небажання нести відповідальність за своїх дітей – таким батькам лінь стежити за своїми дітьми, лінь встановити блокування дорослого контенту на їх машини, лінь записати дитину в гуртки, лінь чимось захопити”, – написав засновник “ВКонтакте“, підкресливши, що “здається, ресурс приростає не лише дітлахами”.

“За скаргами та офіційними запитами ми видаляємо матеріали, які порушують закони нашої країни – і ніякі інші. Ми не плануємо підміняти судову систему або правоохоронні органи. Хочете самоцензури в мережі – переселяйтесь у Китай“, – підсумував Дуров.

Він також послався на статистику, згідно з якою відвідування розділу Відеозаписи становлять лише 5 відсотків часу, проведеного користувачами “ВКонтакте“, тоді як більш важливими для них розділами є Приватні повідомлення, Новини, Фотографії, Профілі, Групи або Друзі.

У 2009 році МВС називало “ВКонтакте” найбільшим сховищем порнографічних матеріалів у Рунеті.

Джерело Lenta.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.