Новини культури. 11 травня. Компанія Fox продовжила серіал “Доктор Хаус” на новий, восьмий за рахунком, сезон.

Доктор Хаус
Доктор Хаус продовжується...

Раніше Х’ю Лорі, що виконує головну роль у серіалі, заявляв, що не має наміру продовжувати свій контракт, який закінчується у нього після зйомок саме восьмого сезону. За його словами, він бачив сценарій і кінець цього сезону, зйомки якого закінчаться влітку, здаються йому кінцем серіалу. Крім цього, він зазначив, що ніколи не думав, що серіал протримається так довго. Офіційних коментарів з боку Fox з приводу цього висловлювання не надходило.

Нещодавно стало відомо, що в наступному сезоні в шоу повернуться виконавці ролей Формана (Омар Еппс) і Вілсона (Роберт Шон Леонард). Ліза Едельштейн, що грає роль Кадді, поки не продовжила контракт, проте, очікується, що вона зробить це найближчим часом.

Сюжет “Доктора Хауса” будується навколо геніального лікаря-діагноста, який відрізняється огидним характером і презирством до різного роду етичних норм. У 2008 році серіал став найпопулярнішим у світі – його річна аудиторія перевищила 81,8 мільйонів людей. Разом із тим, у США з третього сезону інтерес до серіалу поступово знижується (з 19 мільйонів глядачів у середньому на епізод до 12 мільйонів).

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.