Новини України. 20 травня. Суму, необхідну для звільнення під заставу Юрія Луценка, вже зібрали

Яценюк: гроші для Луценка вже є

Як повідомляє прес-служба “Фронту змін“, зараз юристи працюють над тим, щоб за відповідного рішення суду забезпечити перерахування цих коштів.

Яценюк розповів, що ідея зібрати ці кошти з’явилася в переговорах з головою фракції «НУ-НС» Миколою Мартиненком. «І ми її сьогодні юридично оформляємо. Найважливіше те, що необхідна сума коштів вже є. Але застава буде внесена тільки в тому випадку, коли буде відповідне рішення суду», – розповів він.

Арсеній Яценюк зазначив, що пропозиція депутатів полягає в тому, щоб зібрати максимальну суму, яка може бути висунута Юрію Луценку як завдані державі збитки. «Максимальна сума звинувачення – що нарахували і чого немає, що гіпотетично може бути пред’явлено Луценку, – це 970 тисяч гривень.

Ми покладемо ці гроші на рахунок. Якщо він винен, ці гроші одразу підуть до державного бюджету, якщо він не винен, то треба буде пред’явити звинувачення всім тим, хто розпочав кримінальне переслідування Луценка, і вони так само будуть нести відповідальність. І не тільки фінансово», – підсумував лідер «Фронту Змін».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.