Новини політики. 11 травня. Державна Дума закликає українську владу вжити заходів щодо організаторів провокацій у Львові 9 травня.

львів - день перемоги
Держдума вимагає покарати провокаторів у Львові

“Депутати Державної Думи вважають, що організатори та учасники блюзнірських провокацій у Львові мають бути негайно покарані відповідно до законодавства України”, – йдеться в заяві “У зв’язку з екстремістськими проявами у місті Львові під час святкування Дня Перемоги“, яке Держдума прийняла в середу за основу.

“Велике обурення викликають дії тих, хто не може змиритися з вироком історії і робить брудні провокації в дні, коли все людство віддає свій безумовний обов’язок пам’яті полеглим за мир і свободу і відзначає перемогу над абсолютним і незаперечним злом”, – заявляють російські парламентарії.

У документі наголошується, що “представники ряду українських націоналістичних організацій при фактичному потуранні влади Львова вчинили акти вандалізму щодо головних символів Перемоги, напали на ветеранів Великої Вітчизняної війни, розтоптали меморіальний вінок, який повинні були покласти на військовому кладовищі”.

Разом з тим Держдума висловлює впевненість, що подія у Львові “не має ніякого відношення до офіційної політиці Києва і ніяк не вплине на позитивний розвиток російсько-українських відносин”.

У МЗС РФ розраховують, що українська влада покарає винних в інциденті у Львові і подібне у відносинах двох країн не повториться. “Розраховуємо, що місцеві правоохоронні органи знайдуть винних і покарають”, – заявив у вівторок офіційний представник російського зовнішньополітичного відомства Олександр Лукашевич.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.