Новини України. 20 травня. Львів. Депутати Львівської міської ради проголосували за звернення до Президента України Віктора Януковича і спікера парламенту Володимира Литвина з проханням встановити належний рівень взаємодії правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування й удосконалити механізм юридичної відповідальності за невиконання повноважень для місцевих керівників управлінь міліції.

Депутати хочуть, щоб міліція відповідала

За звернення проголосували 63 депутати.

У зверненні зазначено, що «події останнього часу наочно довели, що органи внутрішніх справ нездатні належно забезпечити громадський порядок» у Львові. Зокрема депутати нагадують про сутички 9 травня і відзначають бездіяльність правоохоронців у цей день. Серед причини такого негативу, вважають народні обранці, є погана координація роботи і взаємодії між місцевими органами влади і силовиками.

«Львівська міська рада вимагає негайного удосконалення правової бази щодо порушених і цій заяві питань з обов’язковим врахуванням наступних пропозицій: погодження на посаду і звільнення з посад начальників місцевих управлінь органів внутрішніх справ, заслуховування звітів начальників ОВС про стан боротьби зі злочинністю, стан громадської безпеки і охорони громадського порядку, порушення перед відповідними органами питання про звільнення з посад цих керівників у разі визнання радою їх діяльності незадовільною», – зазначено у зверненні.

19 травня під час сесії Львівської міської ради депутат від ВО «Свобода» Олег Махніцький заявив, що «свободівці» вимагатимуть висловлення недовіри начальнику Львівського міського управління міліції Станіславу Броневицькому.

«Не можна забувати, що приміщення, які сьогодні використовує міліція, перебувають у комунальній власності міста. Як ми їх надали, так можемо і забрати», – сказав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.