Новини світу. 31 травня. Данський суд засудив до 12 років в’язниці громадянина Росії, уродженця Чечні Лорса Дукаєва, визнаного винним в організації вибуху в готелі Копенгагена у вересні минулого року.

данська поліція
Данська поліція затримала одноногого підривника

Суд данської столиці також прийняв рішення вислати Дукаєва, який постійно проживає в Бельгії, з Данії після відбуття терміну покарання.

Як повідомлялося, вибух прогримів 11 вересня 2010 в одному з туалетів готелю Joergensen, що знаходився за 90 метрах від залізничної станції. У результаті вибуху постраждав тільки сам Дукаєв, який отримав поранення обличчя та рук.

Згодом поліція затримала його в одному з парків Копенгагена. Затриманий виявився уродженцем Чечні. У нього виявили ​​карту другого за величиною данського міста Орхуса з обведеним на ній адресою редакції газети Jyllands-Posten.

Данські слідчі вважають, що вибух у готелі стався випадково в момент складання вибухового пристрою, який Дукаєв збирався відправити до редакції газети Jyllands-Posten, що надрукувала у 2005 році 12 карикатур на пророка Мухаммеда і спровокувала хвилю протесту мусульман у всьому світі.

Джерело NEWSru.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.