Новини України. 17 травня. Відео. В інтернеті оприлюднено відео, як інспектори ДАІ Бердянська беруть у водія хабар і обурюються, що він мало дає.

ДАІ, хабар
ДАІшники засвітилися на хабарі в інтернеті

Бердянські даішники знову потрапили в скандальну історію завдяки відео, оприлюдненому в Інтернеті. Якщо в першому ролику засвітилося начальство, яке матом диктувало протоколи, то на цей раз звичайні інспектори ДАІ Бердянська беруть у водія хабар. Хабар не дуже великий – на суму 100 гривень, про що один з інспекторів і повідомив водія-порушника не зовсім цензурно.

“У тебе позбавлення прав на півроку чи рік, бл**дь, а ти сто рублів даєш. Ти думаєш, ми погодимося, бл**дь, як ти думаєш?” – заявив інспектор.

Водій відповів, що грошей у нього дуже мало. У результаті даішник все-таки погодився на сто гривень і повернув автомобілісту документи. За записі видно, що відеокамера була вмонтована в одяг автомобіліста.

Нагадаємо, 17 лютого був оприлюднений відеозапис, знятий на планерці в ДАІ Бердянська, де керівництво дає вказівки інспекторам, скільки потрібно скласти протоколів.

Вказівки керівництва ДАІ супроводжуються добірним матом: “Не міняємося поки не буде по вісім протоколів … чотири п’яних потрібно кожен день, бл**ть, передавати …”, – говорить один з начальників Державтоінспекції.

Після цього Міністерство внутрішніх справ звільнило начальника Управління Державної автомобільної інспекції в Запорізькій області Володимира Зозулю за вказівку підлеглими в Бердянську складати плани щодо кількості адміністративних протоколів про порушення правил дорожнього руху.


Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.