Новини світу. 17 травня. Нью-Йоркський суд відмовив Стросс-Кану у звільненні під заставу в один мільйон доларів і ухвалив рішення про приміщенні колишнього глави МВФ у в’язницю “Райкерс-Айленд”.

Rikers Island
Умови в Стросс-Кана у тюрмі Rikers Island не найкращі

З номера в готелі Sofitel в камеру Нью-Йоркського суду, а потім у в’язницю на острові Райкерс. Ув’язнені називають цей комплекс виправних установ “могилами”. Саме в цих “могилах” і опинився Домінік Стросс-Кан, пише Corriere della Sera.

Автор розповідає, що екс-глава МВФ поміщений в західне крило в’язниці, де зазвичай перебувають ув’язнені з інфекційними захворюваннями, а іноді розміщуються особливі ув’язнені. Поліція вирішила помістити Стросс-Кана в ізоляції, щоб уникнути спроб будь-кого з мешканців в’язниці на нього напасти. Не для того, щоб покарати, а просто щоб прославитися.

Повідомляється, що на прогулянку екс-главу МВФ виводять окремо від усіх інших.

“Умови утримання Стросс-Кана можна назвати жорсткими. Колись в цій в’язниці мали місце акти насильства, що здійснювалися як наглядачами, так і в’язнями. Тюрма досить переповнена, їжа – огидна. Як може бути інакше, якщо один прийом їжі обходиться адміністрації в один євро. Під час перебування у в’язниці Стросс-Кану дозволять побачення з родиною і адвокатами, з якими йому доведеться розробити стратегію захисту”, – пише автор статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.