Новини світу. 22 травня. Індія. Ураган, який пройшов над найгустонаселеним штатом Індії Уттар-Прадеш за останню добу забрав життя 42 людей.

Індія, холера
Через негоду в Індії загинуло понад 50 осіб

Представники місцевої влади повідомили, що поривами вітру, швидкість якого досягала 80 кілометрів на годину, були зруйновані численні житлові будинки і будівлі, повалені дерева, а також зірвані лінії електропередачі. Через природні лиха в Уттар-Прадеш порушено залізничне сполучення, припинена робота місцевого аеропорту.

За даними влади, велика частина людей загинула під будівлями і деревами, які завалилися. Ситуацію посилила потужна злива з грозою: від отриманих в результаті ударів блискавок поранень померли шість осіб. Сім’ям загиблих буде надана матеріальна допомога у розмірі ста тисяч індійських рупій (близько 2,5 тисячі доларів).

Жителі штату Уттар-Прадеш вже другий раз за поточний тиждень стали жертвами руйнівного стихійного лиха. Як повідомлялося, у минулу середу на штат обрушилася буря з сильними грозовими зливами. У результаті розгулу стихії загинули 30 чоловік, а в сусідньому штаті Біхар – більше 20.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.