Новини здоров’я. 5 травня. Всього година, проведена за відеоіграми, може призвести до того, що підліток буде протягом дня споживати більше їжі, показало дослідження.

Чим більше діти бавляться тим більше їдять

У ньому взяли участь 22 підлітка, що не мали проблем з вагою. Так, коли до обіду вони відпочивали, граючи на приставці, то під час трапези з’їдали більший об’єм їжі. У цілому хлопчики споживали за день на 163 калорії більше, якщо грали в приставку.

З цього учені зробили висновок: можливо, перегляд телевізора та відеоігри стоять за епідемією підліткового і дитячого ожиріння. Дослідник Жан-Філіпп Шапут з Дитячого госпіталю при Дослідницькому інституті Східного Онтаріо вважає, що в самих іграх може бути щось, що впливає на харчову поведінку. Проте в учасників експерименту не було зафіксовано збільшення апетиту і показників гормонів, пов’язаних з цим почуттям.

З чого дослідник зробив висновок, що тут грає роль “ефект психічного стресу”, а їжа є своєрідною компенсацією. Схожий взаємозв’язок, до речі, раніше знаходилвся і щодо роботи за комп’ютером. Дійсно, під час гри на приставці підлітки витрачали більше енергії, ніж під час простого розслаблення. А додаткові 163 калорії не тільки компенсували втрати, але й давали більше енергії. Якщо говорити про регулярну гру і постійне споживання зайвих калорій, то ймовірно розвиток ожиріння в перспективі, підкреслює Шапут.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.