Новини України. 7 травня. За словами ендокринолога Наталії Малкіної ацетон у крові Луценка не говорить про те, що він страждає на діабет.

Юрій Луценко - в тюрмі
Луценко і далі голодуватиме

«Це може бути просто «голодний ацетон», який виділяється в таких випадках у всіх. Але якщо колишній глава МВС справді страждає на діабет, то через голодування він може впасти в кому».

Вчора Луценка відвідав заступник генпрокурора Анатолій Пришко разом з омбудсменом Ніною Карпачовою, а також комісія лікарів вищої категорії. Після відвідування в ГПУ визнали: Луценко дійсно їв поживну суміш тільки до 4 травня. Примусове годування до нього не застосовували. За медпоказниками в цьому немає необхідності.

Комісія також прийшла до висновку: стан здоров’я Луценка нормальний, артеріальний тиск і рівень цукру в крові теж в нормі. Але все ж порадила йому припинити голодування. На що Луценко нібито відповів відмовою. Хоча вже ясно, що запобіжний захід йому навряд чи змінять.

Тим часом, вчора дружина колишнього головного міліціонера Ірина Луценко сказала: «Я тільки що вийшла з СІЗО. Юрі дуже погано, він втратив 18 кг, він заговорюється, у нього дуже поганий тиск! Вибачте, більше не можу говорити. Немає сил …».

До речі, за даними ГПУ, Юрій Луценко тепер міститься в 3-місцевій камері один. Коли він оголосив голодування, його двох сусідів перевели в інші приміщення.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.