Новини політики. 31 травня. Фракція БЮТ залишила сесійну залу на знак протесту проти відмови більшості заслухати інформацію щодо Тимошенко саме від Пшонки.

Верховна рада
БЮТівці покинули залу на знак протесту

Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко після відповідного голосування. “Ми на знак протесту зараз покидаємо залу”, – заявив він.

Водночас він заявив, що БЮТ буде ще намагатися поставити на голосування це питання до середи. “Ми наполягатимемо на своїй пропозиції. Зала визначилась, але ще до вечора час є.

Ми проситимемо своїх колег, щоб завтра ми мали не просто інформацію, а після інформації рішення. Політичним в’язням – ні, переслідуванням – ні, репресіям – ні”, – заявив він.

У відповідь на це спікер Володимир Литвин заявив, що незважаючи на те, хто доповідає, депутати можуть готувати проекти постанов за наслідками виступу представника ГПУ. “Якщо за наслідками розгляду інформації буде внесено відповідний проект постанови, вона буде розглядатись. Тому готуйте в установленому порядку відповідні проекти постанов”, – зазначив він.

Після виходу з зали депутат від БЮТ Володимир Філенко повідомив, що фракція може повернутися до зали в середу заслухати доповідь представника ГПУ. Водночас на вечірньому засіданні у вівторок фракція буде відсутня.

Як відомо, перед цим більшість відмовилась заслухати Генпрокурора Віктора Пшонку, натомість проголосувавши за постанову, якою визначається “заслухати інформацію від Генпрокуратури”, без визначення, хто саме має доповідати.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.