Новини економіки. 11 травня. Посадові оклади працівникам бюджетної сфери до кінця року підніматимуть у чотири етапи. Про це заявив Сергій Тігіпко.

Сергій Тігіпко
Тігіпко взявся піднімати зарплати бюджетникам

«Ухвалено рішення, яке дає можливість підвищити посадові оклади працівникам першого тарифного розряду і єдиної тарифної сітки з 1 липня цього року на 10 гривень, з 1 вересня – на 16 гривень, з 1 жовтня – на 19 гривень, з 1 грудня – на 50 гривень», – повідомив Тігіпко.

«Йдеться про те, що практично цим рішенням ми піднімаємо зарплату для всіх працівників бюджетної сфери. Це 3,5 мільйони людей, які працюють в системах освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціальній сфері, державній службі», – додав Тігіпко.

Віце-прем’єр зазначив, що таке рішення дозволить, наприклад, підвищити середню ставку вчителя, яка на сьогоднішній день складає 1325 гривень, у липні до 1346 гривень, у вересні – до 1359 гривень, у жовтні – до 1399 гривень, а в грудні – до 1492 гривень.

За словами Тігіпка, в середньому за найближчі півроку оклади всіх категорій бюджетників будуть збільшені на 12,6%. «Я вважаю, що це надзвичайно гарний темп. Більше підвищити, навіть якщо з’являться можливості у бюджету, буде достатньо ризиковано. Від цього постраждають ті ж самі люди. Треба, щоб темпи зростання в країні були приблизно однаковими», – сказав він, додавши, що «ці всі рішення будуть коштувати державному бюджетові 2011 року 2,5 мільярдів гривень».

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.