Новини світу. 17 травня. Британська авіація атакувала у вівторок тренувальну базу охоронниць Каддафі.

авіаналіт
Британська авіація посилила бомбардування Лівії

Під час нічного рейду ракетному обстрілу піддалися також будівлі лівійських спецслужб у Тріполі, серед яких були штаб-квартира лівійської служби зовнішньої розвідки і будівля таємної поліції.

Тренувальну базу використовували охоронниці, що охороняють тільки Каддафі і його найближче оточення. Крім охорони перших осіб в завдання загону входило і виконання особливо важливих державних завдань.

За словами командувача британськими військами Девіда Річардса, є підстави вважати, що саме цей загін придушував масові демонстрації в Тріполі на початку березня. Тоді проти мирних громадян влада застосувала сльозогінний газ, а потім відкрила стрілянину по демонстрантах.

Удари говорять про підвищену участю Великобританії у військовій кампанії проти Каддафі. Минулого тижня високопоставлений британський військовослужбовець генерал Девід Річардс заявив в інтерв’ю, що НАТО має посилити бомбові удари по об’єктах у Лівії, оскільки Каддафі все ще перебуває при владі. Тоді ж Річардс заявив, що не буде «нічого страшного», якщо Каддафі загине при бомбардуванні.

Загін охоронниць Каддафі отримав широку популярність у всьому світі. У нього відбирають виключно цнотливих, оскільки лівійський лідер вважає, що вони не схильні до зради і не будуть брати участь у змові проти керівництва країни.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.