Новини медицини. 30 травня. Якщо зайва вага стала проблемою, не поспішайте боротися з нею за допомогою дієт. Спочатку з’ясуйте причину порушення обміну речовин

дієта, схуднення
Проблемою зайвої ваги найчастіше є порушення обміну речовин, а не переїдання

У більшості людей проблема зайвої ваги пов’язана з порушеннями або в гормональній системі, або в травній. Часто це супроводжується серцево-судинними захворюваннями, порушенням в системі опорно-рухового апарату, цукровим діабетом, алергією, зниженням імунітету.

Визначити, яке саме захворювання спровокувало посилене відкладення жирової клітковини може діагностика за допомогою спеціального аналізатора – унікального німецького апарату, який дає можливість встановити клітинний склад людського тіла, розповідають фахівці клініки “НоуХауМед”.

Він визначає кількість жиру в організмі і вираховує його ідеальний індивідуальний показник, тобто норму, яку прагнуть досягти дієтологи.

Весь фокус у тому, щоб скинути непотрібний жир, а при цьому м’язову масу залишити недоторканою (це – основний постулат правильного схуднення). Як показує практика, після того як обмін речовин пацієнта входить в здорову колію, він худне і до кінця життя залишається струнким, відчуває себе здоровим.

Крім клітинного складу аналізатор видає інші показники, що обумовлюють появу зайвої ваги. Якщо причина в затримці води в організмі, призначають додаткові обстеження щитовидної залози, сечовивідних шляхів, серцево-судинної системи. Якщо проблема пов’язана, наприклад, з непереносимістю певних продуктів – причиною прихованих алергічних реакцій (риніт, астма або мігрень) – призначають тест на харчову непереносимість.

Щоб викорінити головну проблему, пацієнту радять спеціальне лікування, а щоб допомогти скинути зайву вагу – розписують раціон харчування (не плутати з дієтою) за спеціальною програмою “Формед”, відзначають експерти. Спочатку ця програма призначалася для корекції обміну речовин при цукровому діабеті, ішемічної хвороби серця, вірусних гепатитах і проблеми метаболізму. Такий дивний “побічний” ефект, як гармонійне зниження ваги, помітили пізніше.

Як розповідають у клініці, завдяки “Формеду” організм втрачає вагу не різко, а поступово, за рахунок жирових клітин. Тобто, немає так званого ефекту “йо-йо”, який характерний при багатьох дієтах, коли після різкого схуднення починається таке ж стрімке повернення ваги. Крім того, “швидкі” дієти можуть мати і серйозніші проблеми, наприклад, закупорка жовчного міхура, порушення ліпідного обміну, окислення організму. Останнє особливо часто трапляється при застосуванні білкових дієт типу знаменитої Аткінса та популярної Кремлівської.

До речі, за словами експертів, лише 10% пацієнтів з надлишковою вагою страждають переїданням. Це ті, хто звик “заїдати” стреси, має пристрасть до солодощів, вживають їжу вночі, що суперечить здоровим біоритмами.

З часом така харчова поведінка призводить до порушення балансу між центром насичення і центром голоду в головному мозку – людина їсть багато і не може вчасно зупинитися. У решти 90% людей із зайвою вагою ця проблема виникає через збої в системі обміну речовин.

Запропоноване “НоуХауМед” харчування не тільки безпечне для організму, але і допомагає збалансувати всі процеси. Це єдина клініка в Києві, де існує подібна програма. Тривалість курсу “Формед” залежить від кількості зайвої ваги: ​​чим швидше людина приходить до ідеального показника жиру в організмі, тим швидше закінчується лікування. При цьому дається довічна гарантія “на стрункість” в подальшому такий пацієнт консультується безкоштовно.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.