Новини України. 27 травня. Фото. Секретар РНБОУ Раїса Богатирьова будує палац за мільйони доларів на місці державної дачі в “Конча Заспі”.

В маєтку Богатирьової знаходиться гараж на три автомобілі

Cекретар Радбезу здійснює грандіозне будівництво на території будинку відпочинку “Конча Заспа”, який знаходиться у сфері відання Державного управління справами адміністрації президента, пише “Українська правда”.

За часів президента Ющенка Богатирьовій виділили майже готовий будинок по сусідству з Володимиром Литвином. Це була споруда метрів на 400 квадратних, коробка з дахом і балконами була вже зроблена, залишалося здійснити лише внутрішні роботи. Однак Богатирова знесла цей об’єкт і на його місці почала будувати палац своєї мрії, пише видання.

Садиба Богатирьової – це комплекс з чотирьох споруд, який включає в себе будинок господині, будинок для гостей, гараж на три машини, сауно-банний комплекс та криту лоджію.

А перлиною ділянки Богатирьової стане єдиний відкритий басейн на території державної “Конча-Заспи”.

Водночас звідки в Богатирьової гроші на таке будівництво – невідомо. Згідно з офіційною декларацією про доходи чиновника видно, що секретар РНБО заробила 486 тисяч гривень (60 тисяч доларів, тобто по 5 тисяч доларів щомісяця). Також, за даними “Української правди”, Богатирьова отримала 16 тисяч гривень пенсії щомісяця і взяла в держави соціальну допомогу 38 тисяч гривень.

Чоловік Богатирьової заробив за рік 286 тисяч гривень, тобто щомісяця його дохід складав 3 тисячі доларів.

За такі гроші збудувати собі “скромну хатинку” в “Конча Заспі”, звичайно, неможливо. Лише для облицювання всієї садиби спеціальною цеглою “ABC Klinkergruppe” коштуватиме 100 тисяч доларів.

Фото Української правди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.