Новини світу. 12 травня. Росія. У мережі оголошена нагорода за зуби тих, хто зривав стрічки з ветеранів 9 травня у Львові.

Зуби сьогодні в ціні

Блогер St. Єва, оголошуючи нагороду за частини тіл учасників бійки в Україні, настійно просить претендентів утриматися від насильства.

“Тільки за взаємною згодою, добровільно, щоб випали непотрібні зуби”, – ставить St. Єва умова претендентам на п’ять тисяч доларів.

Зуби, за заявою засновника нагороди, потрібні для доброї справи. St. Єва збирається відправити цей біологічний матеріал на експертизу з метою вивчення ДНК і з’ясувати, що з власниками цих зубів не в порядку.

“Можливо, на підставі цього дослідження, від подібної патології буде знайдено ліки і налагоджено їх серійний випуск на одному з фармацевтичних підприємств”, – сподівається автор заяви.

Для тих, хто здаватиме зуби призначені при цьому жорсткі вимоги для підтвердження автентичності. Претендент на нагороду повинен надати відео, де націоналіст добровільно передає свої зуби і демонструє порожній простір у роті.

Як повідомила Life News сама St. Єва, передавати зуби читачі поки не поспішають, але, якщо навіть одна людина надішле один єдиний зуб з усіма необхідними підтвердженнями, за відсутності інших претендентів він цілком може претендувати на заявлений приз.

“А чому ні? Навіть за один зуб премію виплатимо”, – весело заявила St. Єва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.