Новини світу. 15 травня. У районі Маджд ель-Шамс, недалеко від кордону з Сирією, сталася перестрілка.

палестинці
На кордоні сталася сутичка між палестинцями і військовими

Очевидець на північному кордоні стверджує, що кордон через мінне поле намагаються перетнути кілька тисяч чоловік. На територію Ізраїлю проникли близько тисяча палестинців. Свідки повідомляють, що в районі проникнення знаходиться лише незначна кількість ізраїльських військових без спецтехніки. Сирійські військові не втручаються в події.

На кордоні йде перестрілка між військовослужбовцями ЦАХАЛу і сирійськими палестинцями. Повідомляється про одного загиблого громадянина Сирії і трьох поранених ізраїльтян. Є також поранені на сирійському боці кордону.

Район події блокується військовими і поліцією, він оголошений закритою військовою зоною.  Палестинці, які прорвалися,  закидають ізраїльських військових камінням.

Судячи з усього, йдеться про проникнення на територію Ізраїлю палестинських арабів, які проживають в Сирії, які сьогодні відзначають “День Накби” (день палестинської катастрофи, приурочений до дати заснування держави Ізраїль).

Слід зазначити, що до сьогоднішнього дня ізраїльсько-сирійська межа була найспокійнішою з кордонів Ізраїлю.  Спроба прориву ізраїльського кордону була зроблена сьогодні ліванськими палестинцями, однак вони були зупинені солдатами армії Лівану.

Джерело NEWSru.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.