Новини здоров’я. 26 травня. Здоровий, ситний сніданок, що включає продукти з білкової їжі, допомагає насититися і знижує апетит протягом дня.

сніданок-білкова їжа
Білкова їжа корисна на сніданок

Крім цього, білкова їжа впливає на сигнали головного мозку, які контролюють задоволення від їжі. Учені з університету Міссурі, США, вважають, що білкова їжа на сніданок – найкращий засіб від переїдання протягом дня, оскільки вона не тільки відмінно насичує і дає необхідну організму енергію, але й знижує задоволення від поїдання їжі за обідом, що є основною передумовою до переїдання.

Про це свідчать дослідження за допомогою комп’ютерної томографії, які показують, як багата білком їжа знижує інтенсивність сигналів в головному мозку, що контролюють мотивацію і задоволення, яке ми отримуємо від їжі.

«Багато хто з нас знає, що вранці необхідно снідати, але далеко не всі прислухаються до цієї поради. Наша робота представила додаткові докази того, що сніданок допомагає контролювати апетит і регулювати споживання їжі протягом дня», – відзначають дослідники.

Люди, які не їдять вранці, частіше перекушують шкідливою для здоров’я їжею, переїдають, наїдаються на ніч, набирають зайві кілограми і, в кінцевому підсумку, страждають від проблем з надмірною вагою, а приблизно 60% молоді не снідають взагалі.

Джерело Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.