Новини політики. 9 травня. Черговий судовий день очікує сьогодні прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі, якого знову запросили в міланський Палац правосуддя.

Сільвіо Берлусконі
Берлусконі вкотре викликають до суду

Глава уряду постане в якості підозрюваного у підкупі британського адвоката Девіда Міллза, який, за версією слідства, отримав від Берлусконі 600 тисяч доларів за надання помилкових свідчень у справі про хабарі. З кінця березня це вже четверта явка прем’єра до суду – перші три були пов’язані з його компаніями Mediaset і Mediatrade.

У неділю Берлусконі публічно розкритикував судову систему країни. Виступаючи на мітингах в Мілані і Олбії у зв’язку з майбутніми регіональними виборами, прем’єр назвав приниженням необхідність своєї щотижневої присутності на міланських процесах. “Голову Ради міністрів принижують необгрунтованими звинуваченнями, – зазначив Берлусконі. – Через це виникає спотворений образ глави уряду, який повинен представляти Італію на міжнародній арені”.

Особливе обурення прем’єра викликала практика використання в суді записів телефонних розмов. “У справді демократичній і вільній країні не можна порушувати права громадянина на приватні телефонні розмови”, – сказав він. “Неподобство, що потім тексти таких розмов з’являються на сторінках газет”, – заявив Берлусконі, пообіцявши провести через парламент закон проти “телефонного прослуховування”.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.