Новини шоу-бізу. 20 травня. Олігарх готовий привезти до Лондона першу в Росії п’єсу про прем’єра і президента, яку відмовилися показувати в Ростові через самоцензуру.

Борис Березовський
Олігарх готовий спонсорувати виставу про перших осіб Росії

Вистава за п’єсою колишнього політтехнолога повинна була відбутися у Ростовському ТЮГі в кінці травня, але не пройшовши цензури у керівництва театру, була скасована.

Але у автора п’єси Володимира Голишева є ще шанси випустити п’єсу у світ. Допомога драматургу прийшла з несподіваного боку. Борис Березовський ніяк не вгамовується і не може відмовити собі в ілюзії, що він досі може впливати на політичне життя в Росії. Нагадати про себе він вирішив, профінансувавши постановку сатиричної п’єси про перших осіб Росії в Лондоні. Як розповів Борис Березовський, він завжди радий допомогти талановитим людям, які представляють російську культуру.

“На московських майданчиках буде набагато важче це здійснити, а ось в Англії цілком. Тільки чи буде це цікаво лондонській аудиторії, треба над цим подумати, – сказав Березовський.

Автор п’єси Володимир Голишев не став відмовлятися від допомоги олігарха і згоден здійснити свою постановку в Великобританії. Він заявив, якщо йому надійде пропозиція від Бориса Березовського матеріально або технічно допомогти з постановкою, то він з радістю її прийме.

У п’єсі «Пребіотики» Володимир Голишев пропонує свій погляд на відставку Лужкова і роль перших осіб держави в цьому скандалі. У п’єсі Володимир Путін і Дмитро Медведєв представлені в незвичних ролях.

Там фігурують також дружина прем’єра, заступник голови президентської адміністрації Владислав Сурков, патріарх Кирило і навіть Арнольд Шварценеггер.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.