Новини політики. 25 травня. Російський олігарх Борис Березовський вважає, що екс-прем’єр України Юлія Тимошенко стане наступним президентом України.

Борис Березовський
Березовський знає, хто наступний президент України

Тимошенко може стати президентом, навіть якщо нинішня влада посадить її у в’язницю. Березовський порівнює її переслідування з кримінальними справами проти екс-голови ЮКОСа Михайла Ходорковського.

«Тепер я знаю ім’я наступного президента Україна – це Юлія Володимирівна Тимошенко», – сказав Березовський в інтерв’ю Weekly.ua щодо розвитку ситуації з кримінальними справами проти Тимошенко.

«Коли посадили Ходорковського, я, здається, сказав, що« в Росії немає трибуни вищої, ніж «Матроська Тиша». Оскільки Україна мало чим відрізняється від Росії, то й в Україні теж немає вищої трибуни, ніж в’язниця. Звідти Тимошенко почують набагато краще, ніж якби вона була на волі», – сказав Березовський.

На думку Березовського, чинна влада України буде повалена в результаті демократичної революції. «Цей режим буде повалений не шляхом виборів. Не на виборчих дільницях буде вирішуватися це питання. Оскільки цей режим дедалі більше стає схожим на путінський, вже не залишається жодних ілюзій, яким чином відбудеться зміна влади”, – вважає олігарх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.