Новини світу. 4 травня. Пакистан. Лідер «Аль-Каїди» Усама бен Ладен був взятий живим, а через деякий час розстріляний на очах у своїх дітей і дружини, повідомляє Al Arabiya.

Усама бен Ладен
Бен Ладена застрелили після того, як затримали

Телекомпанія посилається на джерело в спецслужбах Пакистану.

У свою чергу, джерело посилається на інформацію, отриману після допиту 12-річної дочки бен Ладена, яка разом з ще п’ятьма дітьми знаходилася в будинку, де переховувався бен Ладен.

Джерело розповіло, що під час штурму бен Ладен перебував на першому поверсі будівлі.

Після його ліквідації американські командос волоком тягли його тіло по підлозі до вертольота. За попередніми даними, американський спецназ вивіз на вертольотах два тіла – самого бен Ладена і його сина. Щодо його сина існує суперечлива інформація. За одними даними, він був поранений під час штурму, за іншими – убитий.

Згідно з повідомленням, ні сам лідер «Аль-Каїди», ні ті, хто разом з ним знаходилися в притулку, не стріляли по вертольотах американського спецназу і не чинили збройного опору самим бійцям.

У повідомленні телеканалу зазначається, що один з вертольотів американських коммандос зазнав аварії поряд з укриттям бен Ладена, але джерело в пакистанській спецслужбі запевняє, що подія відбулася через неполадки в роботі техніки, а не через атаки на вертоліт.

Пакистанські спецслужби не виявили ніякої зброї в будинку, де він переховувався. Не було там і бункера, повідомляє Al Arabiya.

«У понеділок і вівторок ми перевірили весь будинок, тут немає ні бункера, ні тунелю. Я не розумію, чому він тут переховувався», – продовжило джерело. Він уточнив, що будинок складався з трьох поверхів з 13 кімнатами, шість з яких перебували на першому поверсі.

У вівторок Білий дім визнав, що бен Ладен під час операції не був озброєний.

Ще раніше в понеділок представник департаменту національної безпеки США визнав, що метою операції була ліквідація бен Ладена, а не його захоплення.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.