Новини світу. 8 травня. Бельгія. Католицький священик у Бельгії, підозрюваний в сексуальній нарузі над дітьми, які він скоював у минулому, покінчив життя самогубством, повідомили в неділю місцеві ЗМІ, не наводячи дату події.

священник педофіл
Бельгійський священник-педофіл здійснив суїцид

Судову скаргу на служителя Римсько-католицької церкви в Бельгії подав якийсь чоловік, який стверджує, що в дитинстві він піддався сексуальному насильству з його сторни. Суддя вирішив не віддавати священика під варту відразу, давши йому час на складання церковних обов’язків.

Як повідомлялося раніше, група з 75 бельгійців, що зазнала в дитинстві сексуального насильства з боку священиків, подають у Брюсселі судовий позов проти Римо-католицької церкви, яку вони звинувачують в байдужому ставленні до жертв педофілів у рясах і у відсутності реакції на скандальні викриття.

Глава спеціальної парламентської комісії з сексуальних злочинів Карін Лалье (Karine Lalieux) раніше запропонувала накласти на Римо-католицьку церкву в Бельгії фінансові санкції у зв’язку зі скандалом на грунті педофілії. Лалье також висловила обурення у зв’язку з відмовою бельгійського єпископату взяти на себе моральну відповідальність за розпусні дії священиків-педофілів, скандал навколо яких глибоко шокував громадську думку.

Комісія Лалье була створена нижньою палатою парламенту Бельгії і почала роботу в листопаді 2010 року. Комісія розслідує скарги на бельгійських священиків-педофілів і інші випадки сексуального насильства в цивільних і військових структурах.

У вересні 2010 року у федеральну прокуратуру Бельгії надійшли 103 нові скарги на розпусні дії священнослужителів. 76% подавців скарг – чоловіки у віці 49 років, які в дитинстві постраждали від педофілів у рясах. Найстаршому з постраждалих вже виповнилося 82 роки, а наймолодшому – 23 роки.

За словами представника федеральної прокуратури, сьогодні в живих залишаються лише 28% священиків, підозрюваних у педофілії. Як заявляв раніше міністр юстиції Бельгії Стефан де Клерк, термін давності кримінального переслідування для більшості з підозрюваних закінчився.

Тим часом опитування громадської думки свідчать, що в результаті скандалу з педофілами католицької церкви в Бельгії довіряють всього 8% респондентів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.