Новини спорту. 12 травня. Відео. “Барселона” достроково стала чемпіоном Іспанії, зігравши в гостях у 36-му турі внічию 1:1 з “Леванте”.

ФК Барселона
"Барса" - чемпіон

Рахунок на 28-й хвилині відкрили гості – гол у ворота “Леванте” забив півзахисник Сейду Кейта. Однак до кінця першого тайму господарі змогли відігратися. Автором забитого м’яча став еквадорець Феліпе Кайседо.

Одне очко дозволило “Барселоні” оформити перемогу в чемпіонаті. Цей титул каталонський клуб отримує вже 21-й раз, і третій раз за останні роки три.

Мадридський “Реал”, що займає в таблиці другий рядок, відстає від “Барселони” на шість очок. До кінця чемпіонату залишається два тури, проте навіть якщо мадридцям вдасться надолужити відставання, каталонський клуб залишиться лідером за рахунок перемог в особистих зустрічах.