Новини світу. 22 травня. Група ультраправих євреїв, що проживають в передмісті Хеврона, замовила в друкарні тисячі портретів президента США Барака Обами, які будуть урочисто віддані вогню під час святкування Лаг ба-Омер.

Барак Обама
Євреї обурилися на Обаму

Прихильники Ітамара Бен-Гвіра мають намір роздати своїм послідовникам плакати з портретами «антисеміта» Обами для подальшого ритуального спалювання зображення американського президента. Плакат із зображенням глави Білого дому супроводжується написом: «Барак Обама – агент ООП у Вашингтоні».

Сам Бен-Гвір заявив, що «знищення портретів антисемітських лідерів є багаторічною усталеною традицією». Він розповів, що десять років тому підлітки Хеврона з насолодою палили зображення Арафата, однак тепер пальма сумнівної першості перейшла до голови вашингтонської адміністрації.

«Відступ до кордонів 1967 року (як пропонував Барак Обама) призведе до ракетних та мінометним обстрілів Тель-Авіва і Кфар-Саби», – вважає Бен-Гвір.

Відзначимо, що в минулий четвер група ортодоксів з «Натура карта»,  яка святкувала наближення дня народження рабина Шимона Бар-Йохая, провела в Єрусалимі акцію з масового спалення прапорів держави Ізраїль. Провокація відбулася на території релігійного району Меа Шеарім.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.