Новини економіки. 18 травня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету міністрів розповів, що дасть малому та середньому бізнесу законопроект змін до Податкового кодексу.

Микола Азаров
Микола Азаров

“Законопроект скасовує штрафні санкції за несплату єдиного соціального внеску платникам єдиного податку нараховані з липня 2010 року. Звільняє від такої сплати “спрощенців”, пенсіонерів та інвалідів. Скасовує від 50% надбавки до фіксованих ставок податку за кожного найманого працівника. Прибирає вимогу щорічно переоформляти свідоцтво платника єдиного податку та отримувати в податкових органах довідки про трудові відносини з найманими особами”, – сказав прем’єр.

Також законопроект, зазначив Азаров, дає можливість “спрощенцям” реєструватися платниками податку на додану вартість, а компанії – відносити на витрати товарів і послуг і придбання в таких “спрощенців”.

“Удвічі менше буде оподаткування доходів платників єдиного податку, отриманих від продажу продукції власного виробництва, тощо”, – додав Прем’єр-міністр.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.