Новини України. 15 травня. До кінця 2011 року ніякого підвищення комунальних тарифів не буде, заявив Азаров.

Микола Азаров
Азарова запевнив, що комунальні тарифи не зростатимуть

Він запевнив, що уряд втримає прогнозований річний рівень інфляції. «Прогнози інфляції у нас оптимістичні, я думаю, ми цілком вкладемося в розрахункові показники. Зараз піде період сезонного зниження інфляції», – підкреслив Азаров.

Він додав, що за чотири місяці інфляція збільшилась за рахунок підвищення комунальних тарифів і подорожчання продуктів харчування, зокрема, овочів.

«Ці фактори вже не будуть працювати найближчим часом, тому що з точки зору сезонності ціни на овочі будуть знижуватися. Також ніякого підвищення тарифів не очікується і не буде», – підкреслив Азаров.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд заявляв, що виділить черговий транш кредиту Україні за програмою stand by як тільки Україна виконає свої обіцянки підвищити ціни на газ для населення та провести пенсійну реформу.

З квітня НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію для населення на 15%. Повідомлялось, що восени тарифи на електроенергію та газ для населення знову підвищаться. У березні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги склав 12,6 млрд гривень.

Джерело Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.