Новини України. 23 травня. На сьогодні майже третина бюджетного відшкодування ПДВ здійснюється в автоматичному режимі.

Микола Азаров
Азаров запевняє, що все ПДВ відшкодовуватимуть автоматично

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з екс-Президентом Польщі, Головою Наглядової Ради YES Александром Кваснєвським.

Микола Азаров наголосив, що у 2011 році уряд планує вийти на автоматичне повернення ПДВ, а протягом 4-х років знизити ставку податку на додану вартість. За його словами, ці результати є наслідком проведеної минулого року податкової реформи, передає “Урядовий портал”.

Крім того, новим Податковим кодексом запроваджено скорочення загальної кількості діючих податків вдвічі, а також зменшення ставок основних податків.

“Ми знизили на 2% ставку податку на прибуток для корпорацій, і зараз вона у нас достатньо низька – 23%. Крім того, Податковим кодексом передбачено звільнення від податків виробників, які свої прибутки спрямовуватимуть на модернізацію, енергозбереження, створення нових робочих місць”, – повідомив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр також повідомив, що у цьому році значно покращилася ситуація у банківській сфері: “На сьогодні рівень депозитів збільшився на 20% порівняно з докризовим періодом. Цілий рік стабільно підтримувався курс національної валюти, а також зросли золотовалютні резерви”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.