Новини економіки. 11 травня. Прем’єр Микола Азаров доручив міністру аграрної політики Миколи Присяжнюку прискорити ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини.

Микола Азаров
Азаров доручив брати пришвидшити ввезення цукру

“Починаючи з другої декади квітня, цінова ситуація на оптовому ринку цукру стабільна. Пропозиція і попит збалансовані. Проте, акцентую увагу Міністерства аграрної політики, що ми повинні бути готовими до періоду підвищеного попиту на цукор – на червень-серпень”, – сказав Азаров на засіданні Кабміну.

“Доручаю Миколі Володимировичу Присяжнюку негайно вжити заходів з прискорення ввезення цукру-сирцю з тростини, тим більше, що світові ціни на нього знижуються”, – наголосив прем’єр.

За його словами, “на Нью-Йоркській біржі цукор-сирець з тростини подешевшав на 24%, тобто до 470 доларів США”. “Беріть мішками, якщо в цьому є потреба…І по два можна”, – зазначив Азаров. Крім того, за його словами, зростання цін на продовольство “обумовлено подорожчанням овочів і фруктів”.

“Як кажуть, де тонко, там і рветься. Адже 20 років майже нічого не робилося для запровадження сучасних технологій зберігання та оптового продажу овочів і фруктів”, – сказав прем’єр, додавши, що “вся ця інфраструктура і прибутки від неї за кордоном”.

Також він наголосив на необхідності запровадження системи постійних ярмарків, ринків сільгосппродукції у містах, що мають зробити МінАПК, облдержадміністрації протягом року.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.